SUPERMARTAS.CZ

Web o mojí webové a programové tvorbě

Num Forever Lock

Taky se vám často stává, že si omylem vypnete klávesu Num Lock? Pokud ano, je tato aplikace pro vás jako stvořená. Aplikace Num Forever Lock totiž umí navždy zamknout klávesu Num Lock do zapnutého stavu. Pokud si tuto aplikaci navíc umístíte do složky Po spuštění, už nikdy se vám nestane, že byste si tuto klávesu omylem vypnuli.

Aplikace je napsána v jazyce C++, nevytěžuje procesor a zabírá absolutní minimum paměti RAM.

Za nápad na tuto drobnou aplikaci děkuji Víčkovi, který měl přesně výše zmíněný problém.

Stáhnout Num Forever Lock v1.0

Hodnocení

Celkové hodnocení:
62.88%
Počet hlasů:
8
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Web:
Komentář: B I U S :) :| :P :D ;) :( 8) [evil] [arrow] [idea] [?] [!]
Captcha

automatické spuštění?

Bohužel na Win10 x64 musí být program spouštěn s právy administrátora (jinak nepracuje jak má). Takže je problém dát jej do "Po spuštění" ... s "nevypnutým" UAC požaduje ještě potvrzení spuštění.

Re: automatické spuštění?

Aplikace standardně nevyžaduje práva administrátora ani s nejpřísnějším nastavením UAC a funguje spolehlivě i bez nich (testováno na Windows 10 x64 verze 1511 build 10586.318 i 14328.1000). Bohužel se mi nepodařilo zjistit, co by mohlo problém ve Vašem případě způsobovat.
Jinak do "Po spuštění" doporučuji umístit pouze zástupce na program a program samotný mít na jiném místě společně s dll souborem.

Vďaka

Aplikácia funguje perfektne. Malá, ale šikovná a dokonale plní účel. Mne osobne sa zíde :). Takže, vďaka...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace