Generátor hesel

Generátor hesel je aplikace, která dokáže vygenerovat jak bezpečnou, ale jen těžko zapamatovatelnou variantu hesla, tak i méně bezpečnou, zato mnohem lépe zapamatovatelnou vyslovitelnou variantu hesla.

Pro použití aplikace je nejdříve třeba si rozmyslet, jestli zvolit bezpečnější variantu, která je vhodnější pro důležitější účty, nebo vyslovitelnou variantu hesla, kterou zase můžete využít pro méně klíčové účty. Od zvolené varianty se také odvíjí možnosti nastavení generování.

V případě zvolení vyslovitelného hesla je nastavení limitováno z podstaty věci pouze na zahrnutí malých a velkých písmen anglické abecedy v generovaném hesle. Pokud je zvoleno bezpečné heslo, je navíc otevřena možnost pro zahrnutí arabských číslic, písmen s českou diakritikou a speciálními znaky ve vygenerovaném hesle.

S délkou hesla souvisí i jeho bezpečnost. Čím delší heslo je, tím bezpečnější bude. Ať už volíte jakoukoliv variantu hesla, není vhodné ve většině případů používat heslo kratší než 10 znaků. Chcete-li si být obzvláště jistí, zvolte heslo delší jak 15 znaků.

Posledními spíše kosmetickými nastaveními jsou volba počáteční znaku hesla, tj. prvního znaku v hesle, a náhodné délky hesla v rozmezí od 1 do 30. Po zvolení parametrů hesla poté stačí opakovaně klikat na tlačítko Generovat, a to do té doby, dokud nebudete s podobou Vašeho výsledného hesla spokojeni.

Generátor

Použité znaky

Počáteční znak

znaků

Hodnocení

Celkové hodnocení:
73.72 %
Počet hlasů:
46
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Captcha

Super

Super appka!

Re: Super

Opravdu!