Num Forever Lock

Logo programu se zámkem u klávesnice

Num Forever Lock je aplikace pro operační systém Windows, která dokáže navždy zamknout klávesu Num Lock do zapnutého stavu.

Aplikace je napsána v jazyce C++, nevytěžuje procesor a zabírá absolutní minimum paměti RAM. Zástupce této aplikace ideálně umístěte do složky Po spuštění, aby se aplikace automaticky spouštěla při startu systému.

Program podporuje oficiálně pouze operační systémy Windows 8, Windows 8.1 a Windows 10, ačkoliv je možné, že bude fungovat i na systémech Windows Vista a Windows 7. Jaký operační systém používáte můžete zjistit na stránce s informacemi o vás. Program stačí pouze stáhnout, rozbalit všechny soubory a spustit exe soubor.

Za nápad na tuto drobnou aplikaci děkuji Víčkovi.

Stáhnout Num Forever Lock v1.0

Hodnocení

Celkové hodnocení:
60.4 %
Počet hlasů:
10
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Captcha

automatické spuštění?

Bohužel na Win10 x64 musí být program spouštěn s právy administrátora (jinak nepracuje jak má). Takže je problém dát jej do "Po spuštění" ... s "nevypnutým" UAC požaduje ještě potvrzení spuštění.

Re: automatické spuštění?

Aplikace standardně nevyžaduje práva administrátora ani s nejpřísnějším nastavením UAC a funguje spolehlivě i bez nich (testováno na Windows 10 x64 verze 1511 build 10586.318 i 14328.1000). Bohužel se mi nepodařilo zjistit, co by mohlo problém ve Vašem případě způsobovat.
Jinak do "Po spuštění" doporučuji umístit pouze zástupce na program a program samotný mít na jiném místě společně s dll souborem.

Vďaka

Aplikácia funguje perfektne. Malá, ale šikovná a dokonale plní účel. Mne osobne sa zíde 🙂. Takže, vďaka...