Typewriter

Screenshot rozhraní programu Typewriter

Typewriter je program umožňující automatické psaní znaků a klávesových zkratek zvolenou rychlostí po zvolenou dobu.

Kromě psaní jednotlivých znaků určitým počtem znaků za minutu je možné psát i tzv. sekvence. Ty umožňují psát text naráz, několikrát opakovat jen určitou část textu nebo psát i zmíněné klávesové zkratky či jednotlivé speciální klávesy.

Mezi nastavení programu také patří počet opakování textu, případně jak dlouho bude text opakován, náhodná odchylka oběma směry od zadaného počtu znaků za minutu, prohození kláves Y a Z, notifikace při důležitých událostech, pouhé pozastavení psaní textu místo kompletního zastavení a další.

Program podporuje oficiálně pouze operační systémy Windows 8, Windows 8.1 a Windows 10, ačkoliv je možné, že bude fungovat i na systémech Windows Vista a Windows 7. Jaký operační systém používáte můžete zjistit na stránce s informacemi o vás. Pro spuštění programu je také nutné mít nainstalován .NET Framework ve verzi kompatibilní se 4. verzí. Poté už stačí program pouze stáhnout, rozbalit a dvojklikem spustit.

Stáhnout Typewriter v1.0

Hodnocení

Celkové hodnocení:
67.08 %
Počet hlasů:
13
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Captcha

TYPEWRITER

Zdravím, mohl bych se Vás zeptat, zda-li plánujete pokračovat ve vývoji programu Typewriter 1.0? Program nelze aktualizovat a bohužel v něm nejde psát ENTER, děkuji za odpověď, Petr Nový.

Re: TYPEWRITER

Dobrý den,
omlouvám se, ale ve vývoji programu již bohužel momentálně neplánuji pokračovat. Zmíněná "nemožnost aktualizace" je spíše jen kosmetická vada, jelikož nové verze již stejně nevychází a funkčnosti programu nijak nebrání. Pokud by Vám při spuštění hláška vadila, je možné kontrolu aktualizací vypnout v nastavení (stačí odškrtnout Kontrolovat aktualizace aplikace při startu aplikace).
Co se týče psaní klávesy Enter, tak ten je možné napsat pomocí speciální sekvence /ENTER/, jak je možné vidět i na snímku obrazovky aplikace na této stránce.

ATF

Funguje program i v programu ATF ? 😃

Re: ATF

Program byl vyvíjen především kvůli programu ATF, ale ať jsem se snažil sebevíc, nepodařilo se mi zajistit jeho plnou funkčnost v tomto programu. Funguje tedy jen částečně, písmena anglické abecedy zvládá bravurně (musí se ovšem přepnout prohození kláves Y a Z), horší je to se znaky s diakritikou, které bohužel z nějakého důvodu nechtějí fungovat. Nejspíš kvůli tomu, že si ATF hraje se systémovým nastavením české a anglické klávesnice.

Re: Re: ATF

Škoda 🙁 Hodiny Píka jsou tak nudné 😃