SUPERMARTAS.CZ

Web o mojí webové a programové tvorbě

Typewriter

Typewriter

Typewriter jsem z počátku vyvíjel pouze kvůli usnadnění si předmětu, ve kterém jsme se učili psát všemi deseti a to nehorázně nudným způsobem - tupým opisováním textu. Proto používá jednotku znaky za minutu a obsahuje i políčko, ve kterém lze nastavit maximální náhodnou odchylku od této hodnoty oběma směry. Mimo to lze také nastavit opakování textu, které může být jak konečné, tak i nekonečné a lze ho nastavit i na určitý čas, po který bude text opakován. Nechybí ani pouhé pozastavení psaní, prohození kláves Y a Z, různé notifikace při důležitých událostech, minimalizace do systémové lišty a další. Specialitou jsou tzv. sekvence, díky kterým lze text psát naráz, několikrát opakovat jen určitou část textu nebo psát dokonce i klávesové zkratky.

Stáhnout Typewriter v1.0

Hodnocení

Celkové hodnocení:
54.57%
Počet hlasů:
7
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Web:
Komentář: B I U S :) :| :P :D ;) :( 8) [evil] [arrow] [idea] [?] [!]
Captcha

ATF

Funguje program i v programu ATF ? :D

Re: ATF

Program byl vyvíjen především kvůli programu ATF, ale ať jsem se snažil sebevíc, nepodařilo se mi zajistit jeho plnou funkčnost v tomto programu. Funguje tedy jen částečně, písmena anglické abecedy zvládá bravurně (musí se ovšem přepnout prohození kláves Y a Z), horší je to se znaky s diakritikou, které bohužel z nějakého důvodu nechtějí fungovat. Nejspíš kvůli tomu, že si ATF hraje se systémovým nastavením české a anglické klávesnice.

Re: Re: ATF

Škoda :( Hodiny Píka jsou tak nudné :D

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace