SUPERMARTAS.CZ

Web o mojí webové a programové tvorbě

S&V Logik Sudoku

S&V Logik Sudoku

Program S&V Logik Sudoku není ničím jiným než klasickou hrou sudoku. Obsahuje ovšem spoustu užitečných věcí - například si můžete sudoku vytisknout, uložit rozehranou hru nebo můžete program nechat vyřešit hru za vás. Nastavit lze také různé parametry hry - velikost, obtížnost, tvar nebo diagonální verzi. Samozřejmostí je zabudovaný generátor sudoku, ale pro ty, kteří nechtějí čekat, než se hra vygeneruje (při velkých velikostech to může trvat i několik minut), je k dispozici databáze, která obsahuje přes 1300 vygenerovaných her s různými nastaveními. Aplikace je navíc vícejazyčná, obsahuje anglický a slovenský překlad. Autorem slovenského překladu je Benko.

Na tomto programu jsem spolupracoval společně s Víčkem, který do aplikace mimo jiné naprogramoval generátor sudoku a samotnou databázi vygenerovaných her.

Stáhnout hru S&V Logik Sudoku v1.0

Hodnocení

Celkové hodnocení:
71.73%
Počet hlasů:
11
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Web:
Komentář: B I U S :) :| :P :D ;) :( 8) [evil] [arrow] [idea] [?] [!]
Captcha

Diakritika

Fuj, ta diakritika v kódu ? Hnus...

Re: Diakritika

A co je na tom? Funguje to? Funguje! A navíc, ty nemáš právo dekompilovat náš program, dopouštíš se tím nelegální činnosti ;)

Můj názor

Myslím, že se hra velmi povedla. Velká pochvala pro programátora.:P

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace