České Wordle

České Wordle je jednoduchá webová hra, ve které je vašim úkolem uhádnout náhodné české slovo dne. Toto slovo je pro všechny na světě stejné a mění se jednou denně.

Na uhádnutí slova dne, což je náhodné české podstatné jméno v prvním pádě o 5 písmenech, máte celkem 6 pokusů. Pokud se písmeno na dané pozici ve slově nachází, zezelená. Nachází-li se na jiné pozici ve slově, písmeno zežloutne. V případě, že se písmeno ve slově nikde nenachází, písmeno zešedne.

Nové slovo dne se generuje každý den o půlnoci (v 00:00 našeho času), můžete se tedy vrátit také zítra a hádat nové slovo. Pokud budete úspěšní několikrát v řadě za sebou, budou se Vám do statistik počítat tzv. striky. Jinými slovy, čím více striků, tím více slov jste správně uhádli v řadě za sebou.

Svůj dosažený výsledek pro aktuální den můžete sdílet na sociálních sítích klikem na tlačítko Sdílet v okně se statistikami. Pokud okno se statistikami nevidíte, klikněte na ikonku třech vzestupných sloupečků. Výsledek Vaší hry bude vložen do schránky a můžete ho vložit kdekoliv klávesovou zkratkou Ctrl+V.

Hodnocení

Celkové hodnocení:
62.17 %
Počet hlasů:
12
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Captcha