SUPERMARTAS.CZ

Web o mojí webové a programové tvorbě

MT2.Laroxion.cz

MT2.Laroxion.cz

Prvním webem, který jsem programoval za peníze, je web MT2.Laroxion.cz. I když programoval není to správné slovo, spíše kódoval. Kódoval jsem design webu s použitím nejnovějších verzí jazyků HTML 5 a CSS 3. Na webu naleznete informace o českém privátním Metin2 serveru Laroxion.

V současné době již majitel nepoužívá mnou nakódovaný design. Podívat se tedy můžete alespoň na screenshot.

Hodnocení

Celkové hodnocení:
70.3%
Počet hlasů:
47
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Jméno:
Předmět:
Web:
Komentář: B I U S :) :| :P :D ;) :( 8) [evil] [arrow] [idea] [?] [!]
Captcha

Hanbi sa

no ze mas aj tu kozu na papuli sa chvalit tak slendriansky odflaknutou pracou a este si si enchal zato zaplatit a cele to bolo uplne na hovno a to co si tam urobil pred mesiacom,tak to je fakt "chvalyhodne" a urcite dost aj dospele,mozes sa hanbit .... spravil si si super reklamu,myslim ze po tvojom zlodejskom pristupe na LRX si kazdy dobre rozmysli ci ta pusti na svoj server

Re: Hanbi sa

Rád bych ti vysvětlil pár věcí, které možná změní tvůj názor.
1. Nehledal jsem žádnou zakázku ani nic podobného. S touto nabídkou mě oslovil jeden internetový známý. Sám mi řekl, že mi za to zaplatí.
2. Design naprosto přesně kopíroval návrh jeho grafika.
3. Dodnes jsem od tohoto "známého" neviděl ani jedinou korunu (myslím, že už to bude něco málo přes rok). Doplatil jsem tak na svou důvěřivost. Sice mi stále slibuje, že mi ty peníze vyplatí, sám tomu však nevěřím.
4. Tento design jsem musel nakódovat v naprosto šíleném časovém úseku. Měl jsem na to pouhý jeden den a to navíc ještě o dopoledne zkrácený. I přes veškeré úsilí jsem ještě některé věci dodělával další den a díky tomu mi byla určitá (nikdy nevyplacená) částka strhnuta za nedodržení termínu.
5. Neřekl jsi, co konkrétně se ti na tomto designu nelíbilo. Pokud se ti nelíbil design, je mi líto, ale jak už jsem psal výše, já tento design nenavrhoval, to udělal grafik. Pokud se ti nelíbil kód, ocenil bych, kdybys sepsal pádné argumenty, proč se ti nelíbil, rád se přiučím od takového "profesionála", kterým ty určitě jsi ;)
P.S. Zanadávat může opravdu každý ;)

Re: Re: Hanbi sa

Design stáhnutý a php funkce okopírované. Takže jediný co jsi maximálně udělal je překlad.

vzhled

Mě to spíš příjde jako nějaký zkopírovaný template ... než vlastnoručně vyrobený. Palec dolu

nicmoc

Je tam css2 a stare html tak 2.0 - 4.01 max :) tak prečo píšeš html 5 a css3? :D .. + validátor vyhodí 35 chýb a 68 upozornení zamna paled dolu

Re: nicmoc

Díky za upozornění, ani jsem si nevšiml, že majitel webu přešel na "novou" verzi. Informace upravím tak, aby odpovídali.
P.S. Původní design, který jsem dělal já, můžeš vidět na screenshotu. ;)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace