WeBlogeři.cz

Screenshot weblogerů

WeBlogeři.cz je blog, kam jsme společně s Víčkem, Lukinem a několika dalšími autory přidávali různé články o našich tvorbách, zálibách, názorech a spoustě dalšího.

WeBlogeři byli spuštěni symbolicky 16. října 2011 v 16:16 hodin, tehdy ještě pod jednoduchým názvem Blogeři. Od té doby nasbírali kolem 250 článků od 7 různých autorů a prošli několika menšími aktualizacemi.

Za pomyslný počátek konce mého blogování na WeBlogerech by se dal považovat začátek roku 2015, kdy vyšel až do dnešního dne poslední článek. Následujícího roku poklesla aktivita i v případě ostatních autorů, ačkoliv se občas nějaký článek objeví i v současnosti.

Poděkování při tvorbě webu patří zejména Víčkovi, který nápad na společné blogování vymyslel, připojil k tomu jednoduchý, ale pěkný design, zařídil doménu WeBlogeři.cz a v neposlední řadě přispěl největším počtem článků. Dále také Lukinovi, třetímu největšímu přispěvateli a samozřejmě i všem ostatním autorům, kteří se rozhodli zveřejnit své články právě na WeBlogerech.

Přejít na WeBlogeři.cz

Hodnocení

Celkové hodnocení:
50.5 %
Počet hlasů:
10
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Captcha