Náhodná čísla

Náhodná čísla je aplikace, která umí generovat zadaný počet pseudonáhodných celých čísel v zadaném rozsahu s volitelnou možností vyloučení opakujících se čísel. Výsledná čísla je možné i seřadit.

Pro použití je nutné zadat celkový počet generovaných čísel a rozsah čísel od–do, ze kterého se budou pseudonáhodná čísla generovat. Zadaná čísla v rozsahu od–do se v generovaných číslech mohou vyskytnout a představují tak horní a dolní mez pro generování. Za bezpečný rozsah generovaných čísel je považován rozsah od -9007199254740991 do 9007199254740991.

Generátor

8, 10, 25, 27, 31, 32, 43, 48, 62, 80

Hodnocení

Celkové hodnocení:
74.32 %
Počet hlasů:
441
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Captcha

Horvath

dobry den 😉🙂😉😛

Počet čísel

Měla bych malý námět k vylepšení. Generátor umí generovat i záporná čísla, což je fajn. Ale když zadám vygenerovat 25 čísel bez opakování z rozsahu od -20 do 20, objeví se chybová hláška, že nemůže vygenerovat víc čísel než je hodnota "do". Bylo by dobré předělat to tak, aby generoval max. tolik čísel, kolik je  rozdíl hodnot "do" a "od" - pak by v tomto případě bylo možné vygenerovat až 41 čísel od -20 do 20.

Re: Počet čísel

Děkuji za upozornění. Toto byla dokonce chyba a měla by být již opravená.

Re: Re: Počet čísel

Díky moc, teď už to funguje tak, jak bych si představovala.

rozlosování do skupin

Chtěla jsem aplikaci použít jako losovátko do skupin, ale bohužel se čísla opakují i když nemám zaškrtnuto opakovat čísla.

Re: rozlosování do skupin

Opakování čísel znamená, že se v horním rámečku při jednom generování (stisku tlačítka Generovat) nevyskytne jedno číslo více než jednou (tzn. nemělo by se stát, že se při losování dvou čísel v rámečku objeví např. 1, 1). Není tak možné, že jste očekávala něco jiného? Napadá mě, že byste mohla zkusit ještě přepnout na možnost "Neřadit". Pokud ani to nepomůže a chyba stále přetrvá, můžete mi zkusit poslat ladící informace - stačí zmáčknout klávesy Ctrl + Shift + J, vložit (Ctrl + V) do konzole JSON.stringify($('form:eq(1)').serializeArray()) a zkopírovat vypsanou hodnotu (bude pravděpodobně vypadat nějak takto: [{"name":"randod","value":"1"},{"name":"randdo","value":"3"},{"name":"randpocet","value":"3"},{"name":"sort","value":"n"}]).

win

Možna funguje.

Korunka

Zdravím lidi máte už někdo zkušenosti jesli to funguje na zaska korunka

Re: Korunka

skuisme možna funguje.

Díky

Děkuji. Je to snadné, přehledné, pochopitelné. Víc si nelze přát.

Potřebuji radu

Dobrý den, já to nechápu jak to funguje prosím o pomoc.

Sparta je zlaťáček

Zpívej, kdo jsi sparťanem, pozvedni svůj hlas,
zpívej a pak vyhrajem a vyhrajeme zas.

Zpívej, kdo jsi sparťanem, tvůj klub je ti vším.
Sparta věčná zůstane a ze všech nejlepší.

Hola hej, góla dej,
hola hej, srdce měj na dlani.

Hola hej, góla dej,
ať viděj co uměj sparťani.

Zpívej, kdo jsi sparťanem, tvůj klub je ti vším.
Sparta věčná zůstane a ze všech nejlepší

Re: Sparta je zlaťáček

Kdy vám končí v Bohnicích vycházka...

Asistent k životu

Tato aplikace je úžasná, dělám podle ní všechna životní rozhodnutí. Dnes se rozhodnu zda se rozejdu se svou ženou, pokud padne liché číslo tak vyplním rozvodové papíry. Tak držte palce