Náhodná čísla

Náhodná čísla je aplikace, která umí generovat zadaný počet pseudonáhodných celých čísel v zadaném rozsahu s volitelnou možností vyloučení opakujících se čísel. Výsledná čísla je možné i seřadit.

Pro použití je nutné zadat celkový počet generovaných čísel a rozsah čísel od–do, ze kterého se budou pseudonáhodná čísla generovat. Zadaná čísla v rozsahu od–do se v generovaných číslech mohou vyskytnout a představují tak horní a dolní mez pro generování. Za bezpečný rozsah generovaných čísel je považován rozsah od -9007199254740991 do 9007199254740991.

Generátor

23, 24, 26, 27, 33, 53, 61, 64, 96, 97

Hodnocení

Celkové hodnocení:
74.09 %
Počet hlasů:
565
Vaše hodnocení:
Nehlasovali jste

Komentáře

Captcha

rozlosování do skupin

Chtěla jsem aplikaci použít jako losovátko do skupin, ale bohužel se čísla opakují i když nemám zaškrtnuto opakovat čísla.

Re: rozlosování do skupin

Opakování čísel znamená, že se v horním rámečku při jednom generování (stisku tlačítka Generovat) nevyskytne jedno číslo více než jednou (tzn. nemělo by se stát, že se při losování dvou čísel v rámečku objeví např. 1, 1). Není tak možné, že jste očekávala něco jiného? Napadá mě, že byste mohla zkusit ještě přepnout na možnost "Neřadit". Pokud ani to nepomůže a chyba stále přetrvá, můžete mi zkusit poslat ladící informace - stačí zmáčknout klávesy Ctrl + Shift + J, vložit (Ctrl + V) do konzole JSON.stringify($('form:eq(1)').serializeArray()) a zkopírovat vypsanou hodnotu (bude pravděpodobně vypadat nějak takto: [{"name":"randod","value":"1"},{"name":"randdo","value":"3"},{"name":"randpocet","value":"3"},{"name":"sort","value":"n"}]).

win

Možna funguje.

Korunka

Zdravím lidi máte už někdo zkušenosti jesli to funguje na zaska korunka

Re: Korunka

skuisme možna funguje.

Díky

Děkuji. Je to snadné, přehledné, pochopitelné. Víc si nelze přát.

Potřebuji radu

Dobrý den, já to nechápu jak to funguje prosím o pomoc.

Sparta je zlaťáček

Zpívej, kdo jsi sparťanem, pozvedni svůj hlas,
zpívej a pak vyhrajem a vyhrajeme zas.

Zpívej, kdo jsi sparťanem, tvůj klub je ti vším.
Sparta věčná zůstane a ze všech nejlepší.

Hola hej, góla dej,
hola hej, srdce měj na dlani.

Hola hej, góla dej,
ať viděj co uměj sparťani.

Zpívej, kdo jsi sparťanem, tvůj klub je ti vším.
Sparta věčná zůstane a ze všech nejlepší

Re: Sparta je zlaťáček

Kdy vám končí v Bohnicích vycházka...

Asistent k životu

Tato aplikace je úžasná, dělám podle ní všechna životní rozhodnutí. Dnes se rozhodnu zda se rozejdu se svou ženou, pokud padne liché číslo tak vyplním rozvodové papíry. Tak držte palce

Re: Podvody, podvody, podvody

Chlape, vôbec tomu Poliakovi nerozumiem. Mohol by si prosím v krátkosti po česky napísať, v čom spočívajú tie triky/podvody?

Sázkové hry

Já jsem přesvědčen, že sázková hra u nás je jeden obrovský podvod.
Všude ve světě je samozřejmostí, že losování o velké částky je v přímém přenosu.
Mimo ČR. U nás pouze ze záznamu. To zapvé.
A mimo to
Dnešní počítače dokážou běhěm pár vteřin vyhodnotit, kterou kombinaci čísel je potřeba vylosovat, aby se vyplatily co možná nejmenší výhry. Pak už jen stačí upravit (zatížit) míčky s čísly ještě předtím, než budou nasypány do losovacího zařízení.
Takže já tyhle šmejdy sponzorovat nehodlám.