Návštěvní kniha

Do návštěvní knihy můžete psát své vzkazy, pochvaly i kritiku, otázky, názory, nápady nebo jinou zpětnou vazbu.

Komentáře

Captcha

Pochvala

Super aplikace na převod morseovy abecedy, usnadnila mi práci, zajisté sem zavítám znovu. Děkuji 😎😉

Lyže s QR kodem po Liberci

Ahoj, dobrý den, vy stojíte za těmi lyžemi s QR kódem po Liberci, přijde mi to jako zajímavý guerilla marketink. Možná bychom ještě něco mohli vymyslet společně.

Re: Lyže s QR kodem po Liberci

Dobrý den,
mohu vědět, o co se jedná, vidět nějakou fotku? S žádnými lyžemi s QR kódem po Liberci totiž nemám nic společného.

Super stranka

😎

je m i toj ed no

máš pěkný web🙂

Poznámky

Ahoj Martine, jak to funguje? Jsem laik a ptám se na okno pro poznámky. Kde se mi lokálně ukládají? Respektive pokud vymažu mezipaměť, tak o ně přijdu? Anebo na co přesně je potřeba dát bacha, abych o ně nepřišel? Třeba při čištění, údržbě... Dík (;

Re: Poznámky

Ahoj,
poznámky se ukládají do tzv. localStorage (viz https://jecas.cz/localstorage) ve tvém webovém prohlížeči. Standardně jsou tam po neomezeně dlouhou dobu, ale při ručním mazání cache/mezipaměti/dat stránek (ať už přímo v prohlížeči nebo pomocí nástrojů třetí strany) nebo při odinstalaci prohlížeče mohou být nadobro ztraceny. Proto bych obecně nedoporučil takto mazat data nebo alespoň nastavit pro tento web výjimku.

Sochor

Hezké stránky 😉

SMIDRCDOPIVA

nelibi se mi tvoje stranky👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿👿

pozvanka na narozeniny pana konvicky

jmenem nasi chranenky te supermartasku zvu na sobotni fotbal, pak hokej a nakonec na oslavu narozenin pana konvicky! dorazis?

Re: pozvanka na narozeniny pana

Děkuji za pozvání, ale bohužel ne.

hyperkorektnost

Ahoj, sbírám hlasy pro petici za obnovení trestu smrti - ovšem ne pro vrahy, ale pro ty, kteří jsou schopni napsat "já by jsem", "aby jsme", "vy by jste" atd. Podepíšeš mi to?

Re: hyperkorektnost

Ahoj,
pokud se tento trest bude vztahovat i na tvou větu, ve které jsi to právě napsal, tak proč ne 😃

web - reklama

Ahoj, máš dost povedený web, konkrétně se mi hodil překladač morseovky. Zároveň jsem si všiml, že máš různě po webu umístěnou reklamu (nic proti tomu). Chtěl bych se zeptat na takovou citlivou věc, budu rád, když mi k tomu cokoliv napíšeš. Kolik se dá (aspoň rámcově) tímhle způsobem vydělat? Mám na mysli webovou reklamou umístěnou na stránkách. Chtěl bych vytvořit www stránky taky s webovou aplikací něco ve stylu tvojí morseovky, pouze za účelem aby mi to generovalo nějaký příjem... Zajímá mě tedy jestli vůbec má smysl něco takového dělat, aby to nebyla jen ztráta času pro mě...

Re: web - reklama

Ahoj,
bohužel si nejsem jistý, co všechno mohu sdělit, proto to vezmu tak nějak obecně. Reklama mi v současné době dokáže pokrýt náklady na hosting a doménu a ještě něco málo mi zbyde. Hodně ale záleží na návštěvnosti, což začínající stránky nebudou mít jednoduché. Nevím, jak plánuješ tento web vytvořit, ale je docela dost dobře možné, že se ti vynaložené náklady (čas, který investuješ do vytváření webu a webových aplikací) bude vracet i několik dlouhých let, pokud se ti vůbec podaří získat nějakou rozumnou návštěvnost.